Koncert Charytatywny na rzecz Fundacji SPRZYMIERZENI z GROM

Pragniemy Was zaprosić 08 czerwca 2018 r. na koncert charytatywny w szczególnym miejscu – w Parku Wolności przy Muzeum Powstania Warszawskiego (ul. Grzybowska 79 Warszawa). Wydarzenim organizowanym przez Fundację SPRZYMIERZENI z GROM jest koncert charytatywny, który odbędzie się 8 czerwca 2018 roku o godzinie 20:00 w Parku Wolności na terenie Muzeum Powstania Warszawskiego. Na koncercie wystąpią znane zespoły Luxtorpeda oraz NeuOberschlesien, które zostały partnerami wydarzenia a cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na organizację leczenia polskich żołnierzy i funkcjonariuszy w Stanach Zjednoczonych którzy doznali Urazowego Uszkodzenia Mózgu – TBI. Koncert ma również na celu zwrócenie uwagi na problemy związane z wypadkami mającymi miejsce podczas misji zagranicznych, służby w kraju, jak również w codziennym życiu.

Luxtorpeda

FB LUXTORPEDA

Bilety są dostępne w eBilet.pl pod linkiem:

Bilety na koncert

Wolą Organizatorów i Wykonawców cały dochód z biletów

zostanie przeznaczony na organizację leczenia i leczenie w USA Polskich Weteranów,

którzy doznali Urazowego Uszkodzenia Mózgu inaczej TBI – ang. Traumatic Brain Injury.

Śledźcie nasze profile na nich będą umieszczane szczegółowe informacje o imprezie!